Gunnhild Bjørshol

  • Utdannet Sri Sri Yoga instruktør i 2010 og 2013
  • Bosatt i Hole kommune, med eget yogastudio hjemme
  • Jobber til daglig som sivilingeniør i Aibel, hvor hun underviser yoga i lunsjtiden
  • Utdannet Art of Living kursholder i 2000(stressmestring/yoga)
  • Snart åpner hun opp med nye Sri Sri Yoga kurs i Hole kommune

Mobil: 97 78 70 40

 gunnhild@srisriyoga.no

Peter Karby

  • Utdannet Sri Sri Yoga instruktør i 2005
  • Bosatt i Oslo og jobber til daglig som Huawei Business Unit Manager i Pedab Norway AS

 peter@srisriyoga.no 

Marianne Hellstrand

  • Utdannet Sri Sri Yoga instruktør i 2010 og 2013
  • Bosatt på Dalen i Telemark 
  • Jobber selvstendig som teknisk tegner i Arc-Tegnestudio og som Yogainstruktør
  • Utdannet Art of Living kursholder i 2001 (stressmestring/yoga)
  • Holder yogakurs over hele landet
  • Nasjonal koordinator for Sri Sri Yoga Norge

Mobil: 92 80 83 85

marianne@srisriyoga.no

Maria Ust

  • Utdannet Sri Sri Yoga instruktør i 2009 og 2013
  • Bosatt i Gjøvik
  • Har eget Yoga firma: Ananda Yoga studio. Jobber til daglig som sykepleier ved kreftavdelingen på Gjøvik sykehus
  • Jobber som Yoga instruktør ved 360 grader, treningssenter på CC- Gjøvik. Holder også Yogatimer på Eina

Mobil: 48 08 13 50 

maria@srisriyoga.no


Khonia Koushan

  • info kommer

Mobil: 41 49 22 94 

khonia@srisriyoga.no

Eva Maria Penuela

  • Utdannet Sri Sri Yoga instruktør i 2010
  • Bosatt i Hønefoss i Ringerike kommune hvor hun jobber som sosialkunsulent
  • Har eget yogastudio og massasjeklinikk
  • Utdannet massasje- og samtaleterapeut i 2017
  • Sertifisert Energy Yoga instruktør i 2008
  • Utdannet Art of Living kursholder i 2003 (stressmestring/yoga)
  • Starter snart opp med nye Sri Sri Yoga kurs i Hønefoss

  Mobil: 90 12 67 90 

 evamaria@srisriyoga.no

Linda Holtan

  • Utdannet Sri Sri Yoga instruktør i 2010
  • Bosatt på Kolsås i Bærum kommune og jobber til daglig som ingeniør
  • Utdannet Art of Living kursholder i 2006 (stressmestring/yoga)

Mobil: 91 80 03 97

 linda@srisriyoga.no

Odd Magne Hågensen

  • info kommer

 Mobil: 91 57 48 83

oddmagne@srisriyoga.no 

Sunita Chauhan

  • info kommer

 Mobil: 46 74 96 40 

 sunita@srisriyoga.no